שמי ח' ואני עורך דין. כל מה שעשיתי כדי להסיר תוצאות מפייסבוק לא הצליח עד שהגעתי לרונן הלל. בזכותו התדמית שלי ניצלה והפרשיות המביכות והרעות שגרמו לי להפסיד הרבה לקוחות – נעלמו לגמרי.

ע. מירושלים, בעל מסעדה.

ח. מתל אביב, עורך דין.

סבלתי מהמון קשיים – במציאת בת זוג, בעבודה, בבנק ובעסקים. אחרי ששכרתי את שרותיו של רונן הפרסום השלילי נמחק ואני יכול להגיד שפתחתי דף חדש. זה כמו לעבור השתלת תדמית חדשה.

י. מהרצליה. איש עסקים.

התוצאות מדברות בעד עצמן

        חייג  עכשיו!

יש לך שאלה או סתם רוצה להתייעץ?

אנשים פרטיים

עברייני צווארון לבן

הסרה ומחיקת פרסום שלילי בפייסבוק וגוגל.

קבלת תוצאות חיוביות שיגרמו לקולגות שלך לשאול "מה הסוד שלך?".

נכסים אינטרנטיים שישאירו את המוניטין שלך נקי שנים רבות.

100% מהביצוע שלנו - אתה לא צריך לעשות כלום, אנו נטפל בכל.

מה תקבל מהשיטה האפקטיבית?

איך מוחקים פרסום שלילי בפייסבוק

יש לך שאלה או סתם רוצה להתייעץ?

        חייג  עכשיו!

התוצאות מדברות בעד עצמן

ד. מניו יורק, אשת עסקים.

אני ישראלית לשעבר המתגוררת בארצות הברית. השם שלי נפגע בארץ בגלל עסקאות כושלות שהיו לי. יצרתי קשר עם רונן ותוך מספר שבועות הוא ניקה לי את התדמית ומיתג אותי נכון ברשת.

שמי פ' ואמא שלי היא בעלת עסק מאד מצליח. יום אחד היא הואשמה בעבירות מס ושמה הושחר. פניתי בשמה לרונן הלל. רונן הצליח למחוק את הפרסום ודחק את האזכורים השליליים שנותרו. תודה רבה!

פ. מראשון לציון, אשת עסקים.

ש. מצפון הארץ.

לקוחה נקמנית החליטה לפרסם על המסעדה שלנו ביקורת שלילית ומרושעת. רונן הצליח להוריד את התלונה וסידר את העניינים. אני מודה לו על כך וממליץ על הפתרון שלו לעוד עסקים כמוני.

ע. מנכ"ל חברה מתחום השירותים.

למה יצרתי את השיטה האפקטיבית?

בעידן המידע שולטים תאגידי המידע, פייסבוק, גוגל ודומיהם, ובזמן שהם עושים מיליארדים, הרבה אנשים טובים נפגעים בדרך ונגרם להם נזק אישי ועסקי בלתי נסבל.

 

תאגידי המידע חושפים לכל העולם מידע פרטי ואישי ללא אישורו של האדם עליו מדובר.

 

שנים רבות מגיעים אלי לקוחות מאוכזבים לאחר שניסו הכול...

 

הם ניסו לבד, הם ניסו עם חברים ש"מבינים" באינטרנט, הם שכרו "מומחים" שהבטיחו להם ניסים ונפלאות, הם קיוו, הם האמינו, ובזבזו על הדרך לא מעט זמן וכסף, ופעם אחר פעם גילו שפייסבוק וגוגל הם יריבים עיקשים והפרסום השלילי נותר כשהיה.

מה השיטה האפקטיבית יכולה לעשות עבורך?

 

גם בארץ גם בחו"ל

האפקטיביות של השיטה כל כך חזקה שלאחר שיישמנו אותה בישראל ניסינו גם במדינות אחרות ושפות אחרות, השיטה השיגה תוצאות יוצאת מגדר הרגיל.

התאמה אישית לכל לקוח

לא כולם צריכים לשלם מחיר אחד, כשהבעיה היא קטנה ונקודתית לא צריך להוציא את התותחים הכבדים. לאחר בדיקה מעמיקה של הבעיות איתן אתה מתמודד נבנה לך תוכנית מותאמת אישית לצרכים, לדרישות ולתקציב שלך.

עוקרת את הבעיה מהשורש

אנחנו היחידים שגם מבצעים מחיקת פרסום בפייסבוק כשכל השאר דוחקים אותו אחורה. אז במקום שהתוצאות השליליות יידחקו אחורה, נסיר אותן לגמרי ונחליפם בתוצאות חיוביות שיגרמו לך להתגאות בשם שלך.

כל מנועי החיפוש

השיטה האפקטיבית מתמקדת ומשפיעה לא רק על פייסבוק וגוגל אלא גם על כל שאר מנועי החיפוש ברשת, כך שלא תצטרך לחשוש שהפרסום השלילי ימשיך "לככב" במקומות אחרים.

חברה מתחרה דאגה להשחיר את השם שלנו ולהפיץ עליו דברי שקר חמורים ביותר. הלקוחות עזבו והמכירות נפגעו. הפעולות שהוא ביצע חסכו לנו מיליוני שקלים. רונן הלל היקר והטוב אשרייך.

אנחנו מבטיחים רק מה שאנחנו יכולים ב-100% לקיים. אם בנינו לך תוכנית והתחייבנו לתוצאות מסוימות – אנחנו גם נשיג 100% מהן! האחריות שלנו היא אחריות פלדה המגובה ב-20 שנות ניסיון בהתמודדות מול גוגל ושאר מנועי החיפוש.

למי מתאימה השיטה האפקטיבית?

 

חוות דעת שליליות? מסמכים משפטיים לא מחמיאים? הכפשות? מוניטין רע בגוגל? נחליף את כולם בתוכן ראוי, מכבד ואיכותי.

זקוקים למחיקת מסמכים משפטיים מהרשת? עבירות מס מעברכם מופיעות בגוגל? יש לכם זכות מלאה להסירם ולקבל במקומם תוצאות נקיות, חזקות, ומעודכנות יותר.

אנשים שסובלים מלכלוכים באינטרנט, כתבות, ביקורות, השמצות, שיימניג, הצקות או תוצאות שליליות על דברים מעברם, נחליף לכם את התוצאות השליליות בתוצאות חיוביות, נקיות ומקדמות.

חברות מהארץ ומחו"ל

רונן הלל - מפתח השיטה האפקטיבית

רונן הוא בעל סוכנות יחסי ציבור וניהול מוניטין, מייסד ומפתח "השיטה האפקטיבית" להשגת תוצאות שיא. רונן בעל 20 שנות ניהול מוניטין ברשת ומחוצה לה, מומחה לניהול משברים וקמפיינים שליליים.

 

משרד "רונן הלל יחסי ציבור" זכה שנתיים ברציפות בפרס "האריה השואג" היוקרתי שהוענק לו על ידי האיגוד הישראלי ליחסי ציבור.

 

הפרס ניתן על מצוינות בתחום יחסי הציבור והדוברות, ועל הובלת פרויקט מיני ממשלת הילדים של ישראל, שזכה במקום הראשון בקטגוריית החינוך.

 

עם קהל לקוחותיו נמנים החברות הגדולות במשק. רונן הוביל להצלחה חברות וארגונים גדולים במשק. רונן עבר לכבוש שיא נוסף ע"י פיתוח שיטה ייחודית המאפשרת להסיר תוצאות פוגעניות ברשת.

אנו מטפלים בסוגים שונים של פרסום שלילי בפייסבוק בפרט ובררשתות חברתיות בכלל ומתמודדים איתם בהצלחה.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ ללא עלות

לא משנה אם אתה בעל עסק, חברה גדולה, או אדם פרטי שרק לכלכו עליו ברשת, "השיטה האפקטיבית" מסוגלת להפוך את התוצאות השליליות לתכנים נהדרים, חיוביים ומקדמים שיגרמו לך גאווה ולקולגות שלך לשאול "מה הסוד שלך?".

 

עכשיו לזמן מוגבל בלבד, ניתן לקבל שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם רונן הלל. השאר פרטים ונחזור אלייך תוך 24 שעות או חייג עכשיו!

             חייג  עכשיו!

אנשי עסקים

בעלי עסקים

עצמאים

עבירת צווארון לבן בעברך רודפת אותך כיום? נדאג להסיר את התוצאות השליליות כדי לתת לך הזדמנות הוגנת לפתוח דף חדש ולהציג אותך באור חיובי ונקי שיקדם אותך כיום.

נקלעת למשבר, תביעות, קמפיינים שליליים וזקוקים לעזרה? נשנה את המאזן לטובתך, ננקה את התוצאות בגוגל ונחליפם בתוצאות טובות, מכבדות ונקיות.

כתבו עלייך ביקורות שליליות, הכפשות, שיימינג ברשת? אנחנו נסיר עבורך את כל התוצאות האלה ונחליפם בביקורות חיוביות, תגובות אוהדות ועדויות של לקוחות מרוצים.

תלונה של פציינטית הפכה לוויראלית. לצערי שנים של עבודה קשה, הישגים והצלחות ירדו לטמיון והתחלפו בתלונה חסרת בסיס. למזלי פניתי מהר מאד לרונן הלל והוא טיפל בבעיה שלי בפייסבוק ובגוגל ומחק את התלונה הפוגענית מהרשת.

אחריות הפלדה שלנו!

כשנורית השמן ברכב דולקת, לא מחליפים את הנורית – שמים שמן!

השיטה האפקטיבית מתמקדת בהסרה ולא בדחיקה בלבד של התוצאות השליליות לעמוד 2 כמו שכולם עושים. במילים אחרות אנו פותרים את שורש הבעיה ולא את הסימפטומים.

 

טיפול בשורש הבעיה ודבקות במשימה מביאים אותנו להצלחה ולתוצאות חסרות תקדים. פעם אחר פעם.

* השמות המלאים של לקוחותינו נשארו חסויים מטעמים מובנים.

רונן הלל בראיון רדיו בתוכניתה של יעל דן "עושים צהריים", מסביר מה זה ניהול מוניטין ברשת.

כשדוחקים תוצאות, אז כל אחד שעובר לעמוד 2 יכול לראות את כל התוכן השלילי ששילמת הרבה כסף כדי "להעלים" ולמעשה לא פתרת דבר. כמובן שחלק מהתוצאות השליליות עלולות לעלות ולצוף חזרה תוך שנה או פחות.

 

כנות ושקיפות מולך מאוד חשובות לי, לכן אני אומר מראש, לא תמיד ניתן לבצע מחיקת פרסום בפייסבוק או גוגל, בין אם זה רשתות חברתיות או מנועי החיפוש, אבל עם השיטה האפקטיבית ניתן להגיע לאחוזי הסרה גבוהים מאוד.

 

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר ולקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות שיאפשר לך לגלות בכמה זמן ניתן לפתור לך את הבעיה.

אז מה הבעיה, שהתוצאות השליליות יעברו אחורה, מה איכפת לי?

קבל ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

מלא את הטופס ונחזור אלייך תוך 24 שעות, או חייג עכשיו!

 

 

פרסום שלילי בפייסבוק

שיימינג בפייסבוק הפך למשהו מובן מאליו ואפילו מקובל. לעתים לשימוש בו יש כוח חשוב ומסייע, אבל במקרים רבים הוא עלול להיות פוגעני ובהחלט לא אתי. שמו הטוב של אדם הוא נכס. פגיעה בו יכולה להיות הרסנית.

 

אנו במוניטין נט נלחמים על השם הטוב של אנשים ושל מותגים ומאמינים שכל אחד זכאי להגנה על שמו הטוב.

 

לצערנו, בשל הקלות של העלאת תכנים לאינטרנט, לגוגל ולרשתות החברתיות יש לא מעט אנשים שנפגעו מהכפשות שונות ונאלצו לסבול ולשלם מחיר יקר של בושה, הרס והתמודדות עם שקרים ולשון הרע.

 

אנו מאמינים שבמקרים כאלה יש לטפל ובהקדם האפשרי, אחרת הפגיעה בשם הטוב תיעשה לעתים חמורה יותר.

אנו נלחמים בפרסום השלילי בפייסבוק:

אנו נלחמים בתופעות השליליות בגוגל ומציעים כחברה פרטית שירותים של ניהול מוניטין. במסגרת זו אנו מטפלים בסוגים שונים של פרסום שלילי בפייסבוק בפרט וברשתות החברתיות בכלל ומתמודדים איתם.

 

ההגנה על תדמיתך תבטיח כי שמך או שם העסק שלך יזכה לאזכורים מכבדים ברשת, השומרים על המוניטין שלך ומחזקים אותך או את טיב שירותיך.

 

במצב לפני תחילת העבודה ניתן למצוא לעתים בגוגל מידע שקרי, פוגעני, נטול פרופורציות ומנותק מהמציאות.

 

אחרי המעורבות המסורה והמקצועית של מוניטין נט שנעשתה במסגרת תהליך עבודה חכם ואינטנסיבי הסיטואציה תהיה שונה בתכלית.

ומחליפים אותו בתוצאות טובות וחיוביות!

אנו מסירים מידע שלילי מהאינטרנט, לרבות בפייסבוק, ומזמינים גם אותך להבטיח לך תוצאות חיוביות בגוגל ללא מידע שלילי שעלול להופיע ברשתות החברתיות ובפייסבוק.

לבדיקת התאמה חינם חייג עכשיו 072-393-8937

ב. מרחובות, רופא פלסטי.

מטפלת גם ברשתות החברתיות

חלק גדול מהתוצאות השליליות מגיע מהרשתות החברתיות, בין אם זה פוסטים, תגובות, עמודים שלמים, וכו', השיטה האפקטיבית מטפלת גם בהן ודואגת להסרתו.

מטפלת גם בסרטונים

סרטוני יוטיוב פוגעניים לרוב מאונדקסים במיקום גבוה בגוגל (מאחר ויוטיוב היא חברת בת של גוגל), השיטה האפקטיבית יכולה להסירם או להחליפם בסרטונים אחרים חיוביים עבורך.

יש לך שאלה או סתם רוצה להתייעץ?

 

             או  חייג  עכשיו!

תנאי שימוש

אם אתה סובל מתוצאות שליליות בפייסבוק, ברשתות חברתיות או בגוגל יש לי חדשות מעולות עבורך. מהיום תוכל להסיר את הדפים האלה ולהחליפם בתוצאות טובות, חיוביות ומקדמות שיגרמו לך להתגאות בשם שלך ולהפסיק לחשוש.

 

20 שנות ניסיון בניהול מוניטין ברשת הביאו אותי לפתח שיטה ייחודית – השיטה האפקטיביתהיחידה שמסוגלת גם למחוק תוצאות ולא רק להדחיקן וכך לפתור את הבעיה לתמיד ולא לטפל בסימפטומים שלה.

 

* השמות מלאים של לקוחותינו נשארו חסויים מטעמים מובנים.

סבלתי מפרסום שלילי. הדף הראשון בגוגל היה שחור משחור ורק בעזרת רונן הלל ניהול מוניטין קיבלתי תוצאות מעולות. הרישומים השליליים נמחקו, התוצאות הרעות נדחקו ולמדתי שיש לי עסק עם מומחה יוצא מהכלל לניהול מוניטין ברשת.